Forum dyskusyjne o ludziach pracujących – dla wszystkich osób, którzy poszukują porad związanych z pracą, zarobkami, urlopami i innymi wiadomościami o tematyce pracy. Jeśli szukasz pomocy czy chcesz się podzielić swoim doświadcz

Nie jesteś zalogowany na forum.

Panna_G
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 59

Odp: Lampy na biurka – jakie wybrać najlepiej?

Witam. Poszukuje do mojego biura lampek biurkowych do długich prac przy komputerze. Zależy mi na tym, aby oświetlenie było odpowiednio dostosowane. Oprócz tego interesują mnie lampy wiszące, także do biura. Możecie polecić mi jakieś sprawdzone modele i powiedzieć czym powinnam się kierować podczas zakupu?

Offline

poniatowski
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2015-03-24
Liczba postów: 27

Odp: Lampy na biurka – jakie wybrać najlepiej?

Witaj. Moim zdaniem najlepsze oświetlenie, jakie możesz zamontować w biurze to oświetlenie led. Sam takie zakupiłem w tym sklepie: http://www.gitmarket.pl/oswietlenie-led/ – mają szeroki wybór opraw led, które możesz umieścić w biurze, ale także na dworze. Sam osobiście kupowałem u nich lampy parkowe. Zakup uważam za udany, tobie także polecam zapoznać się z ich ofertą.

Offline

Sasanka
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 35

Odp: Lampy na biurka – jakie wybrać najlepiej?

Hej. Do mojego domu wybrałam oświetlenie led, którego parametry mogę kontrolować za pomocą świetnego urządzenia, a mianowicie zasilacza led, który kupiliśmy we wspomnianym wcześniej sklepie. Kontrola natężenia światła za jego pomocą jest bardzo użyteczna w wielu sytuacjach i możemy dostosowywać je do naszych potrzeb. Oprócz tego kupiliśmy w tym sklepie kilka lamp najazdowych do naszego podjazdu.

Offline