Forum dyskusyjne o ludziach pracujących – dla wszystkich osób, którzy poszukują porad związanych z pracą, zarobkami, urlopami i innymi wiadomościami o tematyce pracy. Jeśli szukasz pomocy czy chcesz się podzielić swoim doświadcz

Nie jesteś zalogowany na forum.

Smutaska
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 33

Jak jest z noclegiem w stolicy?

Właśnie skonczyłam urlopowe leniuchowanie i od razu wchodzę na witrynę żeby porozmawiac z Wami smile smile Interesuje mnie coś takiego jak nocleg warszawa wola, ponieważ za kilka dni jadę w delegację do Warszawy. Szukaliście kiedyś miejsc noclegowych w stolicy? Macie doświadczenie w tej kwestii?

Offline

marylka564
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 42

Odp: Jak jest z noclegiem w stolicy?

Ja i moja koleżanka z pracy zostałyśmy wyznaczne przez szefa wyjazdu w delegację.Ten pomysł nam obydwu sie spodobał, teraz jestesmy na etapie poszukiwania noclegu. Karolina przeszukuje sieć wykorzystując hasła typu "apartamenty warszawa wynajem", ja natomiast szukam noclegów o niższych cenach. Potem najbardziej interesujące propozycje przedstawimy szefowi. Ja bym bardzo chciała zamieszkac w apartamencie, moze uda sie przekonac go, zeby wyraził zgodę.Jak sie razem spedza czas w trakcie odbywania delegacji, mozna naprawde dobrze sie poznać. Każdy racjonalnie myślący szef dba o to by pracownicy nalezycie sie intergrowali. Dzieki integracji współpraca w przedsiebiorstwie staje sie znacznie lepsza. Życie zawodowe pełne jest rozmaitych napięć. Nie mamy wpływu na to z kim zmuszeni jestemy pracowac w jednym zakładzie. Ja sobie doskonale radzę w kontaktach intepersolanych, lecz z doświadzcenia wiem, żee u ludzi bardzo różnie z tym bywa. 

Offline

Pomaranczka
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 35

Odp: Jak jest z noclegiem w stolicy?

Wyjazdy firmowe tak samo jak szukanie noclegu na nie to nic ciężkiego. Dlatego nie kumam po co tu gada się o takich tematach. Nie raz widzę w czasopismach bądź w telewizji rozmaite reklamy rodzaju: mieszkania na dobe warszawa, więc wydaje mi się, że bardzo prosto wynaleźć taką propozycję. Z tej racji ten temat powinno się jak najszybciej zamknąć. A resztą wychodzę stąd, to nie dla mnie. : /

Offline

Jimbo
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 39

Odp: Jak jest z noclegiem w stolicy?

Niestety przede mną delegacja i chcąc niechcąc jestem zmuszony przeznaczyć trochę czasu na poszukiwanie nalezytego noclegu. Już szukałem w zasobach sieci pod kątem określenia "hostel warszawa centrum", koniecznie muszę namówić szefa żeby się zgodzil na jakieś interesujące, komfortowe lokum.Niewielu jest w naszej firmie tak dobrych pracowników jak ja, a zatem niech mi nie żałują kasy na dobry nocleg. Ja lubię podróżować, zawsze gdzies z żoną się wybieramy jak zaczyna się lato. Podczas lata mają miejsce te nasze dłuższe podróże, lecz w zasadzie i tak każdy inną wolną chwilę z przyjemnością wykorzystujemy aby oderwac sie od życia w Kaliszu. Jeździmy po Polsce, lecz czasami tez jeździmy do Włoch. Podrózowanie jest czymś bardzo ciekawym, w pełni zgadzam sie z tym że podróże kształcą. Zrabiam cakiem niezle, lecz i tak spora częśc tych pieniedzy jest przeze mnie przeznaczana na podrózowanie. 

Offline

Panna_G
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 48

Odp: Jak jest z noclegiem w stolicy?

Jak się wyjeżdża w sprawach służowych to najczęściej ludzie wybierają hotele. W moim przypadku od hoteli bardziej skłonna jestem ku mieszaniom na wynajem. Jakoś nie do końca lubię te hotelowe pokoje. Z tej racji zawsze staram się odszukać mieszkania na wynajem, bo istnieją teraz też takie, które można wynająć nawet na tydzień. W ogóle to powiedziała mi o tym psiapsiółka, która e-mailem przesłała mi rozpiskę tego rodzaju propozycji. Świetnie to zatytułowała: "mieszkania na wynajem warszawa". Za jej pomocą przekonałam się do mieszkań i nie poszłabym do żadnego pokoju hotelowego. ; )

Offline

Spec_Bob
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 35

Odp: Jak jest z noclegiem w stolicy?

Już się nie mogę doczekać, kiedy wybiorę się w delegację, ponieważ zarezerwowałem dla siebie świetny nocleg. Moje M3 jest raczej skromne, a wybierając się w delegację, mam szansę nocować i spędzać dzień w apartamencie. Super jest taka tymczasowa odmiana, niezależnie od tego jakie mam do wykonania zadania, czuję się jakbym był na wakacjach. Ofertę tą znalazłem wchodząc na stronę apartamenty-kluczowe.pl. Fotografie na stronie są niezwykle zachęcające. Pokoje są przytulne a kuchnia jest bardzo przestrzenna. Swojego czasu reklamowali się w ten sposób: "mieszkania na dobe warszawa - korzystne ceny" i muszę przyznać że ceny, jak na taki standard są faktycznie niezwykle przyjazne. Powinienem przeprowadzić remont w moim mieszkaniu, jak przyjdzie czas urlopu trzeba by sie za to zabrać.Widziałem w sklepie fajną tapetę ale jeszcze nie podjąłem decyzji, być może zamówię farbę i te ściany pomaluję. Bardzo źle znoszę remonty lecz zależy mi na tym żeby zeby moje mieszkanie fajnie wyglądało. 

Offline

Stefanek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 90

Odp: Jak jest z noclegiem w stolicy?

Wyjazdy firmowe i nocleg, tak to jest właśnie to czego chciałem znaleźć. Ostatnio wynalazłem w sieci dobrą ofertę, która brzmiała tak: luksusowe apartamenty na wynajem w stolicy, tanio?. Myślę właśnie czy skorzystać z niej. Ale dzięki temu forum już podjąłem decyzję. Świetnie, że tutaj wszedłem. Częściej muszę wchodzić na takie fora, to wiele daje. : )

Offline

Blazej4
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-21
Liczba postów: 52

Odp: Jak jest z noclegiem w stolicy?

Mój szefuncio regularnie wysyła mnie i kolegów z pokoju w krótką delegację, więc dość często rozglądam się za noclegami w miejscowości takiej jak Warszawa lub w Poznaniu. Specyfika naszego zakładu wymaga stałego kontaktowania się z konsumentami, a zdecydowanie najwięcej nabywców mamy na obszarze Poznania i stolicy. Niewątpliwie jesteście ciekawi w oparciu o jakie metody poszukuję komfortowych noclegów. Odpowiedź będzie banalnie prosta, po prostu posługuję się wyszukiwarką, wrzucając takie sformułowania jak: apartamenty warszawa centrum. Właściwie kochani mogę Wam przedstawić gotowe odsyłacze do konkretnego hostelu:, .

Offline